Wind Port’e prasidėjo paplūdimio tinklinio čempionatas – Wind Port Open 2019
2019-07-22
Komandos Wind Port’e varžėsi dėl „Audimas“ taurės
2019-08-28

Wind Port pramogautojams pristatė naują pramogą - SUP Polo

Šį savaitgalį, sporto ir pramogų uoste Wind Port, įvyko naujos pramogos SUP Polo pristatymas.

Iššūkį išsilaikyti ant irklenčių vandenyje ir sužaisti nuotaikingąjį SUP Polo žaidimą priėmė "Girls power", "Gorilos", "7-as blokas", "Pavalgę", "Superinis" bei dvi Elektrėnų ledo ritulio moterų komandos "Hockey Girls Blue" ir "Hockey Girls White".

Dalyvių tarpe buvo žaidėjų, kurie pirmą kartą stovėjo ant irklentės ir jiems puikiai sekėsi ne tik išsilaikyti, bet ir pelnyti taškus savo komandai. Dalyviams tai buvo azartiškas ir nuotaikingas žaidimas, o žiūrovams daug juoko ir gerų emocijų padovanojęs renginys.

SUP Polo, tai POLO žaidimas ant irklenčių vandenyje. Žaidime naudojamos specialiai žaidimui pagamintos Starboard polo irklentės, turinčios pelekus tiek priekyje tiek gale, kurie suteikia joms ypatingai daug manevringumo. Šios irklentės yra platesnės už standartines pasiplaukiojimuose naudojamas irklentes, todėl jos - stabilesnės. SUP Polo žaidime suaugusieji visiškai neturi pranašumo prieš vaikus. Vaikai yra lengvesni, greičiau lenta nusiiria ir pasiekia kamuolį, todėl žaidimas puikia tinka šeimoms bei skirtingo amžiaus žaidėjams.