SUP GATES

SUP Polo. SUP Polo. Emocijų kupinas komandinis žaidimas ant vandens, žaidžiamas irklentėmis. Šios azartiškos vandens pramogos metu rungtyniauja dvi komandos, sudarytos iš 3 žaidėjų. Kiekvienos komandos tikslas – pelnyti kuo daugiau įvarčių į priešininkų vartus. Žaidime suaugusieji visiškai neturi jokio pranašumo prieš vaikus, todėl žaidimas tinka šeimoms bei skirtingo amžiaus žaidėjams. Suburkite savo komandą ir patirkite tikrą nuotykį.

Skaityti daugiau

Irklentės. Elektrėnų marios - kasdien vis kitokios. Čia dangus susiliedamas su vandeniu padovanoja vis naują vaizdą. Pamatykite, patirkite ir pajuskite tai irstydamiesi ramybe alsuojančiomis Elektrėnų mariomis. Balansavimas ant irklentės paliks neišdildomus įspūdžius ir tuo pačiu metu treniruos jūsų giliuosius kūno raumenis.

Naktinis pasiplaukiojimas irklentėmis. Kas gali būti romantiškiau už besileidžiančios saulės palydėjimą ir irstymąsi vandeniu mėnulio apšviestose mariose? Naktinė irklenčių nuoma kviečia į naujų potyrių kupiną kelionę – įkvėpkite gamtos skleidžiamos magijos ir pripildykite sielą marių ramybės.

Joga ant vandens. Užmegzkite ryšį su gamta, pajusdami ypatingą laisvės pojūtį kurį suteikia vanduo. SUP-joga, tai jogos pratimai, atliekami ant irklentės mariose, mankštinant giliuosius kūno raumenis. Tai mankšta, meditacija, visiškas atsipalaidavimas ir nuostabus pojūtis - patirkite tai!

SUP Polo 1 val. nuoma 3 asmenų komandai - 60 Eur.

Užsakymai priimami: +370 634 34425.


KONTAKTAI

Wind Port

Sporto ir pramogų uostas

Darbo laikas: I - V: 12.00 – 21.00; VI - VII: 10.00 – 21.00

Vėjų vartų g., Elektrėnai

Koordinatės: 54.736431, 24.6809641

Telefonas: +370 634 34425

El. paštas: info@windport.ltSekite naujienas ir pirmieji viską sužinokite