EKSKURSIJOS

Ekskursijos laivu po Elektrėnų marias, su gidu

Elektrėnuose yra daugybė vandenų, upių ir upeliukų, ežerų, pelkių – tai vandeningas kraštas, kuriame organizuojamos ekskursijos laivu. Aukštumos ir daubos, vandeningi slėniai, gausūs poledyniniai ežerai – senųjų lietuvių apgyvendintas ir sukultūrintas peizažas. Prie upių ir ežerų stovėjo šimtmečius gyvenami kaimai, kurių gyventojai, senoji lietuvių gentis, atkakliai dirbdami metai po metų stūmė gūdžias girių tankmes vis tolyn nuo savęs. Aukštumose diduomenė statėsi medines pilis, kurios buvo ir bendros gyventojų slėptuvės. Daug vėliau kita didžiausia Europos ir pasaulio imperija, užvaldžiusi ir Lietuvą, ir daugelį kitų šalių, kardinaliai pakeitė šios žemės veidą. Gigantiškai šiluminei elektrinei aušinti reikėjo dirbtinio ežero, kuriame dabar esame, todėl tarp Vilniaus ir Kauno buvo surasta tinkama patvenkti upė – Strėva – ir vieta – Perkūnkiemio kaimas, kurio vardas aiškiai nurodo į tai, kad lietuviai jame gyveno dar prieš krikščioniškus laikus.

Tai pažintinės, istorinės ir nuostabių vaizdų bei emocijų kupinos kelionės laivu po Elektrėnų marias su gidu, Žinių radijas laidų vedėju Ridu Jasiulioniu.

Dėl individualių ekskursijų grupėms prašome susisiekti: +370 684 64734.


Pažintiniai takai

Ekskursijos Elektrėnuose yra neatsiejamos nuo gamtos dovanojamos magijos – pabūti natūralioje aplinkoje, išgirsti medžių ošimą, atsigerti tyro šaltinio vandens ir atrasti kažką naujo, kas dar nematyta bei nepatirta.

Penki, visiškai nauji ir mūsų pačių atrasti, pažintiniai takai jungiantys sporto ir pramogų uostą, Elektrėnų marias, pievas bei miškus, nepaliks abejingų. Kiekvienas pažintinis takas yra unikalus. Nenorime visko išduoti ką vaikštinėdami, o gal bėgdami miško takeliu pamatysite, nes gamtoje slypi daug nuostabių ir dar neatrastų lobių. Atraskite juos Wind Port pažintiniuose takuose.

Pažintiniams takams suteikėme skirtingų spalvų pavadinimus ir, kad jums būtų lengviau, ant medžių šakų pakabinome tako spalvą žyminčias juosteles. Tad leiskitės į nuostabias pažintines keliones ir patirkite naujų įspūdžių.

ATSISIŲSTI ŽEMĖLAPĮ

KONTAKTAI

Wind Port

Sporto ir pramogų uostas

Darbo laikas: I - V: 12.00 – 21.00; VI - VII: 10.00 – 21.00

Vėjų vartų g., Elektrėnai

Koordinatės: 54.736431, 24.6809641

Telefonas: +370 684 64734

El. paštas: info@windport.lt



Sekite naujienas ir pirmieji viską sužinokite