SHIP GATES

Išmok plaukti vandenlente

Ar jau išbandėte savo jėgas ant vandenlentės, kai čiuožiant per bangas jus tempia sportinis laivas? Šis 2019 metų laivas yra vienas iš geriausių sportinių laivų modelių. Jis kuria tankiausias ir didžiausias bangas, kurios ypatingai patinka „wakesurfing“ mylėtojams. Tai puiki galimybė turėti išskirtinį laiką plaukiojant po nuostabaus grožio Elektrėnų marias ir pramogaujant ant vandens.

Kviečiame išmokti plaukti vandenlente ir džiaugtis nauju hobiu! Atsistoti ant vandenlentės yra visai nesudėtinga, o tą padaryti dar greičiau jums padės mūsų patyrę instruktoriai.

„Wakesurf“ pamoka:

  • Plaukimas su prabangiu sportiniu kateriu;
  • Instruktažas, kaip elgtis vandenyje;
  • Supažindinimas su vandenlentėmis;
  • Bandomieji plaukimai.

Į kainą įskaičiuota plaukimas laivu su kapitonu, instruktorius, įranga. Pamokos trukmė – valanda. Kaina vienam asmeniui – 60 EUR. Pamokoje dalyvauja 3-4 asmenys.

Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 684 64734.

Jei nenorite surfinti, siūlome išsinuomoti laivą pasiplaukiojimui po Elektrėnų marias. Į laivą telpa iki 12 asmenų, todėl tai puikus laiko praleidimo būdas su šeima, draugais ar bičiuliais. Elektrėnų marios žavi ypatingais peizažais – žaluma susilieja su vandeniu ir dovanoja nepamirštamą reginį. Norintiems itin romantiškos patirties, siūlome pasiplaukiojimą leidžiantis saulei, kai Elektrėnų marios nusidažo aukso spalvomis.

Uosto prieplauka – tikras ekstremalaus vandens sporto pramogų mėgėjų džiaugsmas. Ar jau išbandėte savo jėgas ant vandenlentės, kai čiuožiant per bangas Jus tempia sportinis laivas? Kviečiame išbandyti, nes šis 2019 metų laivas yra vienas iš geriausių sportinių laivų modelių. Jis kuria tankiausias ir didžiausias bangas, kurios ypatingai patinka „wakesurfing” mylėtojams. Laivas talpina iki 14 žmonių grupes, tad tai puiki galimybė turėti išskirtinį laiką draugų rate, plaukiojant po nuostabaus grožio Elektrėnų marias ir pramogaujant ant vandens.

Uoste Jūsų laukia ne tik sportinio laivo nuoma, bet ir irklentės bei išskirtinio dizaino medinės kanojos. Jomis galėsite ramiai plaukioti po Elektrėnų marias, aplankyti marių salas, o gal net pasiryšite ir nuplauksite iki kiek tolėliau esančios kormoranų salos.

Vandens transporto įranga ir įgula rūpinasi Wind Port.

Išsinuomavus laivą, į tą pačią kainą įeina ir pasiplaukiojimas vandenlente.

Užsakymai priimami: +370 684 64734.


KONTAKTAI

Wind Port

Sporto ir pramogų uostas

Darbo laikas: I - V: 12.00 – 21.00; VI - VII: 10.00 – 21.00

Vėjų vartų g., Elektrėnai

Koordinatės: 54.736431, 24.6809641

Telefonas: +370 684 64734

El. paštas: info@windport.ltSekite naujienas ir pirmieji viską sužinokite