Kviečiame išmokti plaukti su vandenlente!
2020-08-04
Kviečiame pasivažinėti sniego motociklais
2021-02-02

Jogos ant vandens pamokos

Šeštadieniais kviečiame į jogos ant vandens pamokas. Pažadame, kad geros emocijos ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti! 💙🌞

Rugpjūčio 8, 15, 22, 29 d.
Rugsėjo 5 ir 12 d.

Treniruotės pradžia 10 val. Trukmė – 1 val. 30 min.

Kaina asmeniui – 25 eur.

Maksimalus dalyvių skaičius pamokoje 8 žmonės.

BŪTINA registracija el. paštu nurodant, kurią dieną norite atvykti: rasa@windport.lt

Užsiėmimus veda Justina Daukšaitė – sertifikuota mokyklos „Paddleintofitness“ irklenčių instruktorė bei jogos ant irklenčių mokytoja. Užsiėmimams įrangą parūpins profesionaliausieji „Xboardss“. Plūduriuosime ant pačių maloniausių lentų!

💙💙💙

Kaip atrodo jogos ant vandens pamoka?

Pradedame lengvu apšilimu, pasisveikinant su gamta, apsiprantant su vandens galia. Vėliau pereiname į lengvas jogos pozas, prijungiame kvėpimą ir taip sušildome ne tik mūsų kūną, bet ir sielą.

Joga ant irklenčių net tik sustiprina mūsų raumenis, gerina lankstumą, koncentraciją bei balansą, bet suteikia labai daug energijos visai dienai. Užsiėmimai gryname ore – tai puiki galimybė padėti mūsų organizmui apsirūpinti didesniu deguonies kiekiu.

Po užsiėmimo džiaugsitės ne tik geresne nuotaika dėl padidėjusio laimės hormonų kiekio, bet ir padidėjusiu kūrybiškumu, geresne atmintimi, jausitės atsipalaidavę, nes visa įtampą paliks jus ramybėje.